Filistowicz Edyta, lek. wet. Przychodnia weterynaryjna

Lutycka 29
57-300 Kłodzko
województwo dolnośląskie
Telefon: 509 696 032
Strona www:
  • Obecnie 5/6 (łącznie głosów: 6)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Ocena: 5.0/6 (głosów: 6)

Godziny otwarcia

Jak dojechać?

Opinie

Paweł Kuźniar

Profesjonalne podejście, duże doświadczenie i pasja. Dobrze wyposażone zaplecze techniczne.

Gość

Jeśli zależy Wam na profesjonalnym leczeniu i traktowaniu pacjentów z sercem. To dobrze trafiliście! Miałem okazję poznać wielu weterynarzy, ale dopiero u Pani doktor znalazłem to czego szukałem, czyli troska o pacjenta, umiejętności lekarza i sprzęt. Teraz nie muszę się martwić o swojego pupila, bo wiem że jest w dobrych rękach! GORĄCO POLECAM!!

Gość

Przychodnia 1-sza klasa. Profesjonalna i miła obsługa, ogromna wiedza lekarza, przyjazna atmosfera. Przychodnia mieści się w dogodnym miejscu, łatwo tam trafić :) Mój pies, czuje się tam jak u siebie, a ja zawsze jestem spokojny, bo powierzam mojego pupila właściwej osobie. Polecam wszystkim !

Gość

Witam Bardzo polecam lecznicę u pani doktor Edyty Filistowicz jako jedyna podjęła się sterylizacji mojej fretki Fiony. Jest bardzo miła i cierpliwa. Wszystkie moje pytania zostały szczegółowo wyjaśnione.Cieszę się, że trafiłam tutaj. Dziękuję

Gość

Polecam Wszystkim komu zależy na swoim pupilu :) Poziom opieki jest wprost proporcjonalny do zaangażowania i serca wkładanego w pracę. Po prostu super.

Gość

Super Przychodnia, duża przestrzeń. Moja suczka Sonia czuje się bardzo swobodnie w czasie wizyty.Przyjemna atmosfera, świetna obsługa. Warto tam iść. Karolina :)

Dołącz do nas!

Jeśli prowadzisz własną praktykę lekarską i świadczysz usługi w zakresie leczenie małych zwierząt domowych, zgłoś swoją działalność u nas. To doskonała okazja do pozyskania stałych klientów oraz najprostszy sposób na bycie widocznym w Internecie. Nie ma znaczenia czy zajmujesz się profilaktyką i diagnostyką z zakresu weterynarii, czy wachlarz proponowanych przez ciebie świadczeń z zakresu opieki nad zwierzętami domowymi obejmuje również zabiegi pielęgnacyjne zwierząt domowych oraz ich szkolenie, już dzisiaj dołącz do najlepszych weterynarzy. Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy, podasz podstawowe dane swojej działalności i krótko przedstawisz zakres świadczonych przez siebie usług.